Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Арсенал – Лудогорец 6:0 коментарът е излишен

Арсенал смаза Лудогорец с 6:0 и нанесе най-тежката загуба за българите от участието им в групите на Шампионска лига. Само мач по-рано разградчани паднаха от ПСЖ с 1:3, но се представиха далеч по-добре, отколкото при гостуването си на артилеристите от Лондон. Мачът започна с натиск за топчиите, които демонстрираха много добри способности в нападение.

Първото полувреме ще се запомни с някои много добри атаки на англичаните. Още в 11-тата минута Алексис от домакините финтира защитата на орлите и не се поколеба да отбележи гол. Осем минути по-късно Вандерсон от Лудогорец можеше да изравни резултата, но неговия шут бе спасен. Лондонският тим получи подарък от Моци в 26-тата минута, но не се възползва от него.

Домакинският напор продължи и те изтърваха поне две възможности за гол. Последният обаче не закъсня дълго, защото четири минути преди последния съдийски сигнал за полувремето Уолкът изстреля топката от границите на наказателното и не остави никакъв шанс на Стоянов.

През втората част Арсенал имаха смазващо превъзходство, както се разбира от крайния резултат. Третият гол бе вкаран 1 минута след подновяване на играта, когато Чембърлейн направи класиката в двубоя. Тройката подейства негативно на българския тим и той падна духом.

Йозил остана сам пред нашия вратар в 56-тата минута и разбира се направи 4:0, което тотално срина бойния дух на орлите. Отново той попадна в прегръдките на съотборниците си в 87 и 90 минута, за да донесе тотален срам за лудогорци. По този начин завърши този сблъсък.