Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Берое постигна равенство срещу Хик Хелзинки

Берое и Хик завършиха 1:1 под Аязмото и ще решават кой продължава в турнира Лига Европа следващия четвъртък. Двата отбора бяха равностойни, макар че финландците отбелязаха първи в 37-мата минута чрез Морелос, който засече избита топка от Макенджиев и не сбърка.

В 49-тата минута дойде и изравняването, което бе постигнато от Веселин Пенев. Левият защитник на старозагорци се възползва от грешка в отбраната на Хик и донесе радост за привържениците на Берое, които не спряха да подкрепят любимците си 90 минути.

Беройци изпуснаха още няколко много добри положения и не успяха да се поздравят с победата. Естествено, реваншът идната седмица в Хелзинки ще бъде много труден и българите си дават сметка за това. През оставащото време нашенци трябва да се подготвят добре, за да удържат на напрежението, което ще съпътства гостуването им във Финландия.

Ясно е, че този резултат е по-изгоден за Хик, защото като домакини те ще се чувстват комфорт и ще могат да разгънат потенциала си. Какво ще се случи обаче никой не знае, и не бива да подценяваме възможностите на старозагорския клуб, който напоследък демонстрира добри игри в квалификационните срещи от европейските турнири.

Ние разбира се, ще ви информираме за всичко интересно около предстоящия реванш, тъй че не пропускайте да ни посетите отново.