Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

България би Люксембург с 4:3 в сложен мач

Българският национален отбор победи Люксембург с 4:3 в първия си мач от група А на квалификациите за Световно първенство в Русия 2018 година. Нашите се измъчиха, тъй като през второто полувреме имаше много обрати и гостите демонстрираха отлична игра.

Националите вкараха един гол през първата част чрез Димитър Рангелов (16 минута) и добиха самочувствие. До края на полувремето нашите играха прилично, и не позволиха на Люксембург да създадат ситуации пред Владо Стоянов. Така двата тима се оттеглиха в почивка, но драмата тепърва предстоеше.

През втората част гостите заиграха значително по-добре и това даде резултат. Йоаким изравни резултата и направи двубоя още по-интересен за малцината присъстващи на стадиона. След две минути отново Йоаким бе в основата на едно положение пред българската врата и направи резултата 1:2 за гостуващия тим.

Така дойде 65-тата минута, когато Марселиньо възстанови равенството с глава. Интересното обаче не свършва дотук и събитията продължиха в лудо, лудо темпо. С гол на Ивелин Попов в 78 минута българите излязоха напред с един гол 3:2!
В 91-та минута Бонер, който влезе като резерва за гостите изравни отново и притесни треньорския щаб на лъвовете. Въпреки всичко България демонстрира характер и само две минути по-късно дойде удара на Александър Тонов за крайното 4:3.