Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Висшата Лига Започна С Изненада – Хъл Сити победи Лестър

Отборът на Хъл Сити победи Лестър с 2:1 при старта на Премиър Лийг. Тигрите показаха по-добра игра и заслужено спечелиха мача. Домакините откриха резултата още през първото полувреме, когато Диамонде вкара красив гол със задна ножица в добавените минути. Това се случи след центриране от ъглов удар, при който двама играчи на Хъл Сити играха с топката.

Лисиците изравниха от несъществуваща дузпа в началото на втората част на мача. Голмайстор бе Рияд Марез, но това не отказа Хъл Сити да търси пълен обрат на мача. Последваха много положения и интересни мигове за зрителите на стадиона и пред малкия екран.

Домакините вкараха победния си гол чрез най-добрия на терена, а именно Робърт Снодграс, който отбеляза в 57-мата минута. Той удари топката от 15 метра и направи безпомощен стража на гостите Шмайхел, който не можа да реагира по никакъв начин.

В края на краищата тигрите спечелиха домакинството си срещу шампионите и дават заявка, че ще бъдат труден отбор за всеки един участник в Премиър Лийг. Разбира се, ние ще следим изявите на Хъл Сити и ще ги отбелязваме в нашия сайт, тъй че не пропускайте и следващите ни новинарски издания посветени на висшия ешелон в Англия.