Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Григор Димитров е на четвъртфинал на Аустрелиън Оупън

Гришо вече е на четвъртфинал в турнира „Аустрелиън Оупън“, след като премина през Ришар Гаске на осминафинала, а сега отстрани и Денис Истомин спечелвайки с 3:1 сета. Българинът постигна истински подвиг и сега всички гледат към него и брилянтните му изяви на корта. Резултатът бе категоричен в наша полза – 2:6, 7:6 (2), 6:2 и всички ние ликувахме от щастие.

Противникът Истомин се запомни с това, че отстрани Новак Джокович, но не успя да повтори добрата си игра срещу Григор Димитров. Узбекът игра с мускулно разтежение, и това донякъде повлия на представянето му. Въпреки всичко мачът бе изпълнен с интересни момент и мъжка битка, която и двамата участници ще запомнят. По-важното обаче е, че сме на четвъртфинал.

Следващият съперник на Гришо се казва Давид Гофен, който се пребори с Доминик Тийм отново в четири сета. Срещата ще се играе в сряда, като нашия тенисист има една победа в единствения мач игран между двамата до този момент. Разбира се, на българина няма да му бъде никак лесно, но със самочувствието и качествата си може да се поздрави с победата.

Очаквайте още новини от едноименния турнир и всичко за четвъртфиналния сблъсък в следващите ни статии. А сега нека за пореден път да стискаме палци на Димитров и му пожелаем да покори още един връх в иначе толкова успешната му кариера.