Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Гришо загуби първата си среща във Вашингтон

Григор Димитров допусна загуба във втория кръг на турнира по тенис във Вашингтон. Гришо отпадна, след като бе победен 4:6, 4:6 от британеца Даниел Евънс, който показа добра игра. Българският тенисист бе поставен 12-ти номер в основната схема и почива първия кръг.

Григор започна лошо мача и бе пробит още в първия гейм. Нашенецът се стегна и постигна 4:4, но в крайна сметка загуби с 4:6. Началото на втория сет започна по-добре за Димитров, ала във втория гейм отново не успя да се справи с Даниел Евънс. Тенисистът от Великобритания поведе с 3:1, а после с 2:5.

В осмия гейм Гришо изоставаше с 0:40 и успя да постигне пет поредни точки. Така резултат стана 3:5. В крайна сметка българинът загуби с 4:6 и разочарова множеството фенове. Ранното отпадане от Евънс със сигурност ще повлияе на хасковлията, но дано той се възстанови, защото го чакат нови подвизи по световните кортове.

Другата седмица Григор Димитров ще участва в Мастърса на Торонто. Да се надяваме, че там той ще разгъне потенциала си, за да успее да върне усмивките по лицата на привържениците.
Очаквайте още новини за тенисиста и завързаните мачове, които той ще изиграе.