Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Добра игра за Лудогорец срещу Арсенал и загуба

Лудогорец игра добре в домакинския си мач срещу Арсенал, но в крайна сметка загуби срещата. Отборът от Разград вкара два бързи гола още през първото полувреме, но артилеристите успяха да обърнат резултата до края на мача. На национални стадион бяха дошли близо 31 000 души, за да подкрепят българския тим и не си отидоха разочаровани.

В 12 минута лудогорци направиха резултата 1:0 и хвърлиха в екстаз феновете по трибуните. Джонатан Кафу се възползва от центриране в наказателното поле и не остави шансове на вратаря на гостите. Орлите вкараха и втори гол две минути по-късно и направиха драмата пълна. Кафу подаде на Кешеру, който не се поколеба да удвои разликата.

В 20 минута англичаните върнаха едно попадение чрез Гранит Джака, който бе оставен непокрит в наказателното поле на Лудогорец. Арсенал постигна равенство в 42-та минути, когато Жиру игра с глава и не остави никакви шансове на Борян да спаси.

Българските шампиони задържаха равенството чак до 87-та минута, в която Месут Йозил демонстрира високо майсторство и покачи резултата на 3:2 в полза на Арсенал Лондон. Спокойно можем да кажем, че нашите играха достойно и малко не им достигна, за да поднесат изненадата в кръга.