Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Заглебие Любин разби Славия с 3:0

zagl

Третият в полското класиране Заглебие Любин разби Слави София с 3:0 при гостуването на белите в Полша. Първата среща бе спечелена от българите с минималното 1:0, но това се оказа крайно недостатъчно за тима от Овча Купел да продължи в турнира – Лига Европа. В 21 минтуа, Гулдан от поляците направи стартира головата серия и бе последват от Петяк (65 минута) и Пападопулос (81 минута). По този начин Заглембе продължава напред и мечтае за нови победи.

През първото полувереме домакините владееха повече топката, но създадоха само две сериозни положения пред българската врата, като едното превърнаха в гол. Славия пък имаше шанса да отбележи в няколко атаки, но така и не успяха да се поздравят с успех.

Александър Траханов – треньорът на белите от София реализира една промяна, като смени Янис Карбельов и пусна Георги Йомов. Въпреки това славистите не впечатлиха с нищо и дадоха реална възможност на Заглебие да демонстрира вещ подход към мача, който се изрази в нови два гола. Естествено, разочарованието в белия лагер не липсваше, тъй като отборът отпадна много рано от дългоочакваното евопейско участие.

Очакваме да видим как Славия ще излезе от психологическата криза и ще се подготви за подновяването на първенството в А футболна група на България.