Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Левски загуби първата контрола в Кипър

Левски падна от румънския Виторул с 2:1 въпреки, че се опита да играе достойно в мача. Момчетата на Елин Топузаков не показаха кой знае какво през първото полувреме, но втората част бе далеч по-интересна и ползотворна за тях. От друга страна противникът показа добри футболни качества и може да се каже, че победи заслужено.

Попаденията за Виторул паднаха още в първите 20 минути на двубоя. Головете бяха дело на Алекс Нимели и Лорин Пурец. Единствената по-интересна ситуация за българите дойде в 23-тата минута, когато гол на Георги Костадинов бе отменен заради засада. Срещата се доигра без никакво напрежение, като сините имаха надежди да обърнат резултата, след почивката.

Второто полувреме Левски бе коренно променен, и това си личеше. В състава на Топчо се появиха някои ключови играчи, които демонстрираха спортните си възможности. Адениджи се скъса да пропуска пред вратата на Виторул, за съжаление на нашите. Бурабия също пропусна изгодно положение в края на срещата. Сашо Александров пък вкара почетния гол в 87 минута.

Макар загубата левскарите бяха изпратени с аплодисменти от близо 100-тина фенове дошли да гледат контролата. Разбира се, очакваме продължението на зимната подготовка в синьо, и се надяваме на по-добри резултати от страна на българския тим.