Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Левски направи срамно равенство с Монтана

Отборът на Левски София се изложи като допусна 0:0 срещу Монтана на ст. Георги Аспарухов. Сините не показаха нищо интересно в атака и само моментни проблясъци на Аниенте и Нар подсказваха, че столичани търсят победата. Мачът беше доста скучен и ако не бяха смешните решения на съдията Драгомир Драганов, който не свири две чисти дузпи за Левски.

Представянето на домакините не се понрави на феновете, които  на няколко пъти освиркаха отбора в синьо. Нямаше и помен от представянето на левскарите срещу Марибор, което вся смут в сектор Б и породи ехидни коментари сред хард запалянковците на тима от Герена.

Първото полувреме не предостави кой знае какви емоции. Монтана имаха шанс в първите минути да открият резултата след изпълнение на корнер, но нямаха късмет. Бабатунде Адениджи можеше пък да отбележи за сините, но и той не демонстрира необходимата класа. Франсис Нар също пропусна да вкара, като получи топката от Венци Христов .

В 26-тата минута Антонио Аниенте пропусна златен шанс сам срещу вратаря на гостите. Христо Иванов обаче отрази удара с вещина и разочарова сектор „Б“, който бе готов да изригне. Веднага след това Сашо Александров подаде за глава на Венци Христо, но удара му бе неточен.

Второто полувреме си приличаше с първото по пропуските на Левски. Шансове имаха и гостите, но до гол не се стигна. В 61-та минута Адениджи бе съборен в наказателното поле от двама защитници на Монтана, ала съдията замълча и не показа бялата точка.

Десет минути по-късно левскарите отново имаха претенции за 11 метров наказателен удар заради игра с ръка на монтански защитник. Реферът Драгомир Драганов посочи, че играта трябва да продължи и си навлече гнева на сините играчи и публиката. В 84-тата минута Монтана имаха шанс да спечелят трите точки, но топката бе изчистена в тъч.

В края на мача феновете освиркаха футболистите на Левски, а сръбския страж на сините се опита да ги успокои. След двубоя се появиха много критики спрямо момчетата на Люпко Петрович.

Снимка: Gong.bg