Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Левски отбеляза четири и на Верея

След победата си с 4:0 над Славия, Левски отбеляза четири и на Верея, а гостите не можаха да вкарат дори почетно попадение. Сините бяха по-добрия отбор на терена и заслужено спечелиха с категоричен резултат. Това е третата победа на левскарите в ППЛ, с която момчетата на Люпко Петрович се изкачиха на второ място с актив от 11 точки.

Първото полувреме започна със силен старт за синия тим. Аниенте подаде на към Нар и той направи резултата 1:0 в 7-та минута на двубоя. Домакините продължиха с добрите си изяви и отново Нар пропусна да покачи разликата в 18-тата минута.

Малко по-късно обаче Левски се възползва от едно положение в наказателното поле и Божидар Краев вкара за 2:0. Този резултат се забази до края на първите 45 минути, а до последната свирка на сигнала за първата част тимът от Герена намали темпото и нямаше нищо за отбелязване.

Второто полувреме започна малко по-спокойно, макар че отново домакините пропуснаха два шанса за гол. Попадението закъсня чак до 78-мата минута, когато Илиас Хасани си вкара автогол 3:0. Само пет минути по-късно Антонио Аниенте сложи точка на спора вкарвайки коженото кълбо за 4:0. Сините могат да бъдат доволни от представянето си и да гледат напред със самоучвствие.