Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Левски продължава за купата след победа над Царско Село

Левски се измъчи срещу Царско Село, но въпреки това спечели мача с 0:2. По този начин момчетата на Люпко Петрович се класираха за 1/8 финала на турнира за купата на България. Мачът не беше лесен за сините, защото противника се бранеше отлично през повечето време.

Първото полувреме няма да се запомни с някакви съществени изяви на двата отбора. Самата развръзка на срещата се получи през втората част, когато левскарите нанизаха два гола. Даскалов от домакините получи червен картон и това подейства като стимул на гостуващия тим. Попаденията паднаха в последните минути на срещата и разочароваха Царско Село.

15 минути преди последната свирка на рефера Адениджи вкара страхотен гол със задна ножица за 1:0. Малко по-късно Деса се прояви и направи резултата 2:0 за радост на синята агитка, която не спря да подкрепя любимците си през целия мач. Отборът от Герена не допсна изненада за разлика от вечния си съперник Цска, който отпадна от турнира, след като загуби с 2:0 от Локомотив София.

Снимка: LAP.bg