Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Левски смачка Славия в най-старото столично дерби

Левски успя да премине безпроблемно през Славия, като победи с 4:0 на ст. „Васил Левски“. Голмайсторите през първото полувреме бяха Аниенте  и Бабатунде Адениджи, а през втората част се разписаха Геогри Костадинов и Божидар Краев. Сините имаха смазващо предимство особено след първите 45 минути, когато пропуснаха няколко чисти положения за гол.

Още в самото начало на мача се разбра, че левскарите ще търсят победата. Белите не показаха хъс и за четвърти пореден път от началото на първенството вбесиха малкото си фенове, които бяха дошли да ги подкрепят на стадиона. От друга страна момчетата на Люпко Петрович излязоха мотивирани и играха с настроение, за да постигнат добър краен резултат.

В 21-та минута Аниенте откри за символичните гости, след като получи пас от Адениджи. Четири минути преди края на полувремето Бабатунде покачи на 2:0 и двата отбора се оттеглиха в почивка. Третото попадение дойде в 62-та минута, когато Георги Костадинов не се поколеба да вкара топката във вратата, а последния гол бе дело на Божидар Краев.

По този начин Левски се изкачи на трето място във временното класиране с актив от 8 точки. Сините имат две равенства и две победи от общо четири изиграни мача в ППЛ до момента.