Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Локомотив Пловдив и Левски не успяха да се победят

Локо Пловдив и Левски София завършиха 2:2 на Лаута. Първи откриха домакините още в третата минута на срещата чрез Веселин Марчев. Радостта на пловдивчани не трая дълго, защото девет минути по-късно Франсис Нар изравни за сините от София. Само след една минута игра вратаря Илко Пиргов направи голяма грешка и подаде топката в краката на Адениджи, който не му прости и направи резултата на 1:2 за столичани.

В 21-вата минута Локомотив имаше добра възможност за гол, когато Везалов с глава нацели гредата и не успя да зарадва домакинската публика. До края на първата част нямаше някакви съществени опасности за отбелязване, освен че жегата накара главния рефер да спре мача за минутка, през която футболистите имаха възможността да поемат въздух и да пийнат вода.

Второто полувреме също бе интересно, макар че чистите положения пред двете врати бяха по-малко. Железничарите натискаха повече, но не успяха да затруднят сериозно Йоргачевич. Това се случи чак в 65-та минута, в която Симон Сандберг от Левски препъна Димо Бакалов в наказателното поле и съдията свири дузпа. Мартин Камбуров застана зад бялата точка и бе безпощаден, за да възстанови равенството 2:2.

От лагера на софиянци имаха претенции относно това положение. Според част от ръководството шведа е играл за топката и положението е било дискусионно. Левскарите имаха възможност на два пъти да увеличат резултата чрез Костадинов и Христов, ала опитите им разочароваха гостуващата агитка. В крайна сметка се получи добър мач, който завърши наравно.

Снимка: sportal.bg