Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Лудогорец написа нова тройка на Младост Подгорица

Лудогорец Разград продължава пътя си в Шампионска лига, след като вкара нови три гола на Младост Подгорица при гостуването си. По този начин българският шампион ще продължи борбата си срещу Цървена Звезда. Разградчани преминаха безпроблемно през черногорския Младост и отново герой на мача бе Джоди Лукоки, който вкара две попадения.

През първото полувреме Козмин Моци изпусна 11 метров наказателен удар, а попадение на Младост бе отменено. В 39-та минута Вандерсон подаде на Лукоки, който откри резултата.  В 48-та минута на второто полувреме Вандерсон напълно разочарова домакините с нов гол.

Така дойде и точката на спора в 64-тата минута, когато отново Джоди Лукоки стреля към вратата и прониза мрежата на черногорци. Така с общ резултат 6:0 Лудогорец се класира за следващия етап на Шампионска лига. Орлите се държаха перфектно на терена и не си позволиха да подценят двубоя.

Момчетата от Разград са в третия квалификационен кръг на ШЛ, където ги очаква силния отбор на Звезда, който елиминира Валета от Малта. Разбира се, този мач ще бъде труден, но българите имат натрупан опит в европейските турнири и ще направят всичко възможно, за да продължат успешните си подвизи. Очаквайте още новини от лагера на Лудогорец в следващите издания на новинарската ни рубрика.