Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Лудогорец постигна успех срещу Младост Подгорица

Орлите от Разград постигнаха успех срещу Младост Подгорица като го победиха с 2:0. Българите вкараха първия си гол в 13-тата минута на срещата от дузпа. На бялата точка застана Козим Моци, който отбеляза в мрежата на вратаря Люлянович. Разградчани продължиха с агревсивната игра и не случайно в 26-тата минута дойде и второто попадение. То бе реализирано с вещина от Джоди Лукоки.

Българският тим може да съжалява за множеството изпуснати положения, с които щеше да направи преднината си преди реванша още по-убедителна. Въпреки това тези два гола са един отличен аванс преди заминаването на орлите за Подгорица другата седмица.

Младост не показа нищо интересно в мача и ще запомним техните контра атаки с няколко анемични удара към стража Владо Стоянов. Естествено, не трябва да подценяваме черногорците, които сме сигурни, че ще изглеждат много по-различно като домакини. Важното е, че нашенците направиха сериозна крачка в квалификациите за Шампионска лига и се надяваме, че успешната им серия за продължи.

Реваншът е другата седмица във вторник и ще бъде излъчван пряко по Diema Sport. В нашия сайт ще може да прочетете най-интересните новини свързани с Лудогорец, тъй че не пропускайте новинарската ни рубрика и всичко, което се случва с българските отбори в европейските клубни турнири.