Evbet

ЕФБЕТ регистрация - Футболни залози

Манчестър Юнайтед би Хъл Сити и се приближи до финала за купата

Ман Юнайтед победи Хъл Сити с 2:0 в първия полуфинален мач за Купата на Лигата в Англия. Червените Дяволи отбелязаха два гола през второто полувреме на срещата, а техни автори бяха Хуан Мата и Маруан Фелайни. Домакините играха без звездата си Златан Ибрахимович, както и не можеха да разчитат на Майкъл Карик. Хъл Сити пък дойдоха с шест резерви.

Първата част на двубоя не предложи много на феновете, като развитието бе след почивката. Първото попадение дойде в 56-тата минута, след многоходова атака на червените, като най-точен се оказа Хуан Мата. След още седемнадесет минути игра Пол Погба удари гредата на гостите и не успя да удвои резултата. Това обаче се случи в 87-та минута, когато Фелайни вкара.

Реваншът ще се играе на 26 януари, но мисията на Хъл Сити е много трудно, понеже двата гола аванс за Юнайтед изглеждат много сериозна преднина. Естествено, нашите погледи ще бъдат съсредоточени върху двубоя, който ще реши, кой да бъде финалист за Купата на Лигата. Очаквайте още подробности за предстоящия мач в най-скоро време.